Witamy wszystkich spragnionych ciszy i spokoju w bliskości natury

Mamy do zaoferowania wypoczynek w pięknych kaszubskich terenach, w samym sercu Borów Tucholskich.

Bory Tucholskiesą największym na terenie kraju sosnowym i cisowym kompleksem leśnym, obfitym w unikalne okazy fauny i flory. Można tu spotkać głuszce, żurawie, wydry, czaple i orły bieliki. Pagórki, jeziora, lasy i torfowiska rozciągają się na granicy dwóch województw: kujawsko-pomorskiego i pomorskiego. Od zawsze zachwycają swym niepowtarzalnym krajobrazem i ujmują serdecznością okolicznych mieszkańców – Kaszubów, Borowiaków Tucholskich oraz Krajniaków.

Agroturystyka nad jeziorem

Gospodarstwo Agroturystyczne KOZIOŁKOWO – malowniczo ukryte wśród czystych kaszubskich jezior i zielonych lasów jest wspaniałym miejscem na wypoczynek dla całej rodziny, paczki przyjaciół czy par. Bliskość parków krajobrazowych i rezerwatów, a także usytuowanie ośrodka nad Jeziorem Długim sprawia, że miłośnicy spacerów i aktywnych form spędzania wolnego czasu będą zachwyceni.

Gospodarstwo KOZIOŁKOWO składa się z holenderskich domków, przytulnego pensjonatu, campingu i pola namiotowego. Jego urok polega na tym, że wszyscy żyją tu w przyjaźni, nie przeszkadzając sobie wzajemnie w wypoczynku. Kontakt z tubylcami jest szansą poznania ciekawej kultury, jaką przez wieki zachowały Kaszuby.

Łowisko wędkarskie, wypożyczalnia rowerów, rowerków wodnych i łódek, kuligi z ogniskiem zimową porą to zaledwie część tutejszych atrakcji.

Agroturystyka KOZIOŁKOWO –serdecznie zapraszamy!