Wczasy na Kaszubach

Koziołkowo » Wczasy na Kaszubach

 

Ośrodek wypoczynkowy Kaszuby zaprasza osoby szukające relaksu w ciszy, spokoju i otoczeniu pięknych krajobrazów. Bliskość natury, urokliwa okolica, mnóstwo atrakcji, komfortowe noclegi i domowa atmosfera sprawiają, że wypoczynek w Koziołkowie wybierają osoby w każdym wieku – zarówno dorośli, jak i osoby starsze i dzieci. Można do nas przyjechać także ze swoim pupilem – psem lub kotem.

Ośrodek wypoczynkowy na Kaszubach położony jest w pięknej okolicy, która nie tylko umożliwia podziwianie pięknych widoków i oddychanie świeżym powietrzem, ale także umożliwia uprawianie sportów wodnych i innych aktywności. Jazda konna, łowisko wędkarskie, spływy kajakowe oraz możliwość organizowania wycieczek pieszych i rowerowych sprawiają, że ośrodek wypoczynkowy na Kaszubach okaże się świetnym miejscem na wakacje dla całej rodziny.

Ośrodek wczasowy Kaszuby oferuje ponadto możliwość komfortowego noclegu w wygodnych pokojach w pensjonacie, domkach holenderskich usytuowanych nad samym brzegiem jeziora i stylowych replikach wiejskich chat kaszubskich. Ponadto do dyspozycji naszych gości jest camping i pole namiotowe nad jeziorem z dostępem do sanitariatów. W ośrodku wczasowym Kaszuby każdy może zatem wybrać taką formę noclegu, jaka jest dla niego najbardziej odpowiednia.

Ośrodek wypoczynkowy Bory Tucholskie to nie tylko możliwość relaksu na łonie natury, aktywnego wypoczynku i komfortowego noclegu. Tym, co nas wyróżnia spośród innych ośrodków wypoczynkowych na Kaszubach jest niepowtarzalna atmosfera. Gwarantujemy, że sprawimy, by każdy czuł się tu jak u siebie. Kolejnym, równie docenianym przez naszych gości atutem są pyszne, zdrowe i obfite posiłki. Na stole znajdą się mięsa i ryby z Koziołkowej wędzarni, warzywa z naszej szklarni, jajka od kur zielononóżek i inne ekologiczne produkty. Oferujemy również smakowite posiłki dla osób preferujących kuchnię wegetariańską. Zadbamy, by zaspokoić apetyt nawet najbardziej wymagających gości.

Koziołkowo, bardziej niż inne ośrodki wypoczynkowe Kaszuby, zadba o rozrywkę nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. Dla najmłodszych oferujemy: mini zoo, świetnie wyposażony plac zabaw, trampolinę, krystalicznie czyste jezioro z płytkim wejściem do wody oraz spokojne konie. Dzieci otrzymają również w naszym ośrodku wypoczynkowym Bory Tucholskie 50% zniżki na noclegi i wyżywienie.

Serdecznie zapraszamy!

Ośrodki wypoczynkowe na Kaszubach