Gospodarstwo agroturystyczne KOZIOŁKOWO zaprasza!

Wakacje nad jeziorem w Borach Tucholskich

Wszystkich, którym marzą się sielskie wakacjew malowniczej okolicy, zapraszamy naKaszuby. Ten unikalny na skalę kraju region ma w sobie coś magicznego, co zachęca do powrotu. Można tu spotkać rzadkie okazy roślinne i zwierzęce. Uwiecznione na własnoręcznie zrobionym zdjęciu - orzeł bielik, bóbr, głuszec, wydra, żuraw, czapla czy puchacz, to pamiątka na całe życie.

Gości przyjeżdżających tutaj na wczasyraczymy smakowitą, ekologiczną strawą – posiadamy jajka od kur z wolnego wybiegu, chleb wypiekany w naszym piecu, własną wędzarnię mięsa, a także ryby z pobliskich stawów. Przygotowaliśmy też osobne, wyśmienite menu dla naszych wegetariańskich gości.

Wypoczynekna Kaszubach warto połączyć z długimi spacerami, przejażdżkami rowerowymi, łowieniem ryb i pływaniem w jeziorze. Piękna i czysta przyroda zachwyci nawet najbardziej odpornych. Atrakcją dla młodszych może okazać się jazda konnapod opieką dorosłego. Udostępniamy też konie na przejażdżkę osobom z zaawansowanymi umiejętnościami jeździeckimi!

Usytuowanie domków i pola namiotowego tuż nad  Jeziorem Długim ma niepowtarzalny klimat. Odgłosy ptaków i zapach tutejszej roślinności będą dla Państwa niepowtarzalnym wspomnieniem wakacyjnym z Borów Tucholskich. To jeden z niewielu regionów w Polsce, dokąd nie dobiegają spaliny i gdzie jeziora wciąż są przejrzyste. Certyfikatem czystości tutejszych kompleksów leśnych jest obecność niespotykanych w innych rejonach roślin i zwierząt.

Gospodarstwo Agroturystyczne KOZIOŁKOWO zaprasza!