Agroturystyka Kaszuby nad jeziorem – Bory Tucholskie

Koziołkowo » Agroturystyka Kaszuby nad jeziorem – Bory Tucholskie

Agroturystyka Kaszuby nad jeziorem

Prowadzona przez nas Agroturystyka Koziołkowo to doskonałe miejsce m.in. dla rodzin z dziećmi, które chcą wypocząć w kameralnych warunkach na łonie natury. Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w przepięknym regionie, jakim są Kaszuby nad jeziorem. Otaczające zewsząd ośrodek urocze i dzikie Bory Tucholskie to jeden z największych w całym kraju kompleksów leśnych. To również prawdziwy skarb dla miłośników przyrody – można tu spotkać piękne i unikalne okazy roślin i zwierząt. Dla licznych gości przyjeżdżających tu na agrowczasy wytyczono ścieżki rowerowe i spacerowe o zróżnicowanej długości oraz różnym stopniu trudności. Gości zachwyca nie tylko oszałamiająca pięknem natura, ale także tutejsi, niezwykle gościnni gospodarze.

Atrakcyjna agroturystyka nad jeziorem

W tej właśnie urokliwej okolicy położone jest Koziołkowo, a agroturyzm to jedna z form wypoczynku, jakie tu proponujemy. Ogrodzony i oświetlony teren rozciąga się nad samym brzegiem jeziora Długiego, jednocześnie sąsiadując z lasem zachęcającym do przyjemnych spacerów, wycieczek rowerowych czy wypadów na grzyby. Mnóstwo atrakcji, urocze widoki, komfortowe noclegi i pyszne jedzenie czynią Koziołkowo miejscem, które często odwiedzają rodziny z dziećmi, pary chcące przeżyć romantyczne chwile i grupy znajomych spragnionych aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy. Czekają tu w pełni wyposażone pokoje lub nocleg na polu biwakowym.

Agrowczasy na Kaszubach z dala od miejskiego zgiełku

W przepięknym otoczeniu Borów Tucholskich można odciąć się od miejskiego zgiełku. Nasze gospodarstwo agroturystyczne to miejsce przyjazne rodzinom, które mają tu doskonałe warunki do wspólnego wypoczynku. Przyjeżdżając tu, mają zapewnione agrowczasy na bardzo wysokim poziomie.

Agroturystyka Kaszuby Koziołkowo to ośrodek oferujący noclegi w komfortowych Bungalowach De Lux usytuowanych nad jeziorem, urokliwych replikach wiejskich chat kaszubskich i komfortowo wyposażonych, przytulnych pokojach w pensjonacie. To jednak nie wszystko. Ośrodek Bory Tucholskie oferuje również atrakcyjnie położone pole namiotowe, skąd rozciąga się piękny widok na krystalicznie czyste jezioro i wygodną plażę.

Atrakcje w gospodarstwie agroturystycznym na Kaszubach

W agroturystyce nad jeziorem w Borach Tucholskich oferowane są atrakcje, które zadowolą dzieci i dorosłych. Jazda konna zapewni kontakt z tymi pięknymi zwierzętami, a także aktywny wypoczynek i możliwość podziwiania piękna okolicy podczas jazdy w terenie. Goście chętnie korzystają ze spływów kajakowych, ale również z okazji do zwiedzenia pobliskich parków i zabytków. Ciekawą formą wypoczynku są także wycieczki piesze specjalnie wytyczonymi do tego trasami. W okolicy naszego gospodarstwa agroturystycznego znajduje się wiele ciekawych obiektów historycznych, które warto zobaczyć czy skorzystać z innych atrakcji dla najmłodszych oraz dorosłych.

Agroturystyka Kaszuby i Bory Tucholskie - widok na domki, jezioro i lasy
Agroturystyka na Kaszubach nad jeziorem

Agroturystyka dla dzieci w Borach Tucholskich

W agroturystyce Kaszuby moc atrakcji znajdą również dzieci. Czeka tu na nich: mini zoo, plac zabaw, czyste jezioro z płytkim brzegiem oraz możliwość przejażdżki na koniu. W spokojnym otoczeniu przyrody mogą spędzić aktywnie czas na wiele różnych sposobów. Niedaleko naszego ośrodka w Garczynie zobaczą również farmę strusi afrykańskich.

Koziołkowo to miejsce przyjazne dzieciom, które z pewnością nie będą się tu nudzić!

Dlaczego warto wybrać gospodarstwo agroturystyczne na Kaszubach na wakacje?

Prowadzone przez nas gospodarstwo agroturystyczne Koziołkowo znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Do dyspozycji gości oddajemy miejsca noclegowe o różnym standardzie, które można dopasować do własnych preferencji. Każdy domek letniskowy wyposażony jest w komfortowe pokoje, można także skorzystać z pola namiotowego.

Pensjonat agroturystyczny Koziołkowo na Kaszubach

Dlaczego gospodarstwa agroturystyczne cieszą się taką popularnością? Czyste powietrze, naturalne krajobrazy, piękne widoki, brak zgiełku miasta – w spokojnej okolicy Borów Tucholskich każdy ma szansę na to, aby się wyciszyć i zrelaksować. W dobie urbanizacji agroturyzm stanowi doskonałą odskocznię.

Zapraszamy na agrowczasy na Kaszuby!

Jeśli nie mają Państwo jeszcze planów na wypoczynek, zapraszamy na agrowczasy w otoczeniu lasów!

Agroturystyka Bory Tucholskie to miejsce dla osób kochających piękno natury, aktywny wypoczynek i możliwość poznania uroku Kaszub nad jeziorem. W Koziołkowie czekają gościnni właściciele, wygodne domki i pokoje rodzinne, pyszne posiłki oraz liczne atrakcje. Gwarantujemy, że w tej spokojnej okolicy każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli chcą Państwo przeżyć niezapomniane wakacje, to tylko tu! Agroturystyka dla dzieci i dorosłych, którą proponujemy to oferta, z której warto skorzystać! Zapraszamy na agrowczasy na Kaszuby!

[Głosów: 5   Average: 5/5]