Wczasy na Kaszubach

Koziołkowo » Wczasy na Kaszubach

Jazda konna Kaszuby Bory Tucholskie stadnina koni

Koziołkowo zaprasza na udane wakacje w Borach Tucholskich.

Wakacje w uroczym regionie, jakim są Bory Tucholskie, to naprawdę dobry pomysł. Czyste jeziora, świeże powietrze, niepowtarzalne okazy fauny i flory, liczne trasy piesze i rowerowe, stadnina koni oferująca jazdę konną dla dzieci i dorosłych to tylko niektóre z zalet tego ogromnego kompleksu leśnego. Jeśli do tego zdecydujemy się na wczasy nad jeziorem w rejonie Kaszub, możemy mieć pewność, że naprawdę odpoczniemy.

Wypoczynek na Kaszubach to także możliwość odwiedzenia wielu parków, zwiedzenia znanych zabytków, uprawiania różnego rodzaju sportów lub przemierzania licznych tras rowerowych i pieszych. Osoby, które wolą nieco poleniuchować, mogą wybrać kąpiel w czystym jeziorze, opalanie na plaży lub spacer po smacznym obiedzie.

Udane wczasy na Kaszubach może zagwarantować ośrodek wypoczynkowy Koziołkowo. Dzięki temu, że znajduje się tu m.in. stadnina koni, jedną z atrakcji jest jazda konna. Z tej oferty mogą skorzystać zarówno amatorzy, jak i osoby, które trenują ją na co dzień. Można tutaj skorzystać z jazdy konnej pod okiem doświadczonego instruktora, odwiedzić zawsze dobrze zaopatrzone łowisko wędkarskie oraz wykąpać się w jeziorze Długim – o czystości wody I klasy. Zapewniamy, że pobytem w Koziołkowie nie znudzą się nawet nasi najmłodsi goście. Zapewniamy im dobrze wyposażony plac zabaw, trampolinę, mini zoo i możliwość oprowadzenia na koniu przez instruktora. Akceptujemy również zwierzęta – jeśli chcą Państwo przyjechać do nas ze swoim psem lub kotem, zapraszamy.

Jazda konna na Kaszubach – stadnina koni

Szczególnym powodzeniem cieszy się w Koziołkowie jazda konna. Instruktor, w oparciu o Państwa umiejętności jeździeckie, dobierze oprowadzanie na koniu, jazdę w terenie, maneż lub jazdę na lonży. Jazda konna to okazja do aktywnego wypoczynku i poznania uroków okolic otaczających Koziołkowo. Wszystko to sprawia, że chętnie korzystają z niej zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci. Stadnina koni to świetna okazja, aby nauczyć się jazdy konnej pod okiem doświadczonych instruktorów.

Komfortowy wypoczynek w Borach Tucholskich

Naszym gościom oferujemy noclegi w przytulnych pokojach w pensjonacie, domkach nad jeziorem, replikach wiejskich chat kaszubskich oraz na polu namiotowym. Każdy zatem znajdzie taką formę noclegu, która odpowiada mu najbardziej. Zapraszamy na wakacje rodziny z dziećmi, pary i grupy znajomych. Zapewniamy aktywny wypoczynek na Kaszubach, niepowtarzalną atmosferę, kontakt z naturą, komfortowe noclegi i pyszną, domową kuchnię.

Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego, w którym każdy znajdzie coś dla siebie! Jeśli kochają Państwo wypoczynek na łonie natury, a zarazem lubią być aktywni, to w naszym ośrodku zapewniamy różne zajęcia dla młodszych i starszych gości. To świetna okazja, aby zobaczyć pieszo lub na rowerze piękne okolice, jak i nauczyć się jazdy konnej w naszej stadninie koni na Kaszubach. Zachęcamy do rezerwacji pobytu w Borach Tucholskich!

[Głosów: 5   Average: 5/5]