KOZIOŁKOWO zaprasza!

Domki campingowe w Borach Tucholskich

Dla tych, dla których domek nad jeziorem jest synonimem udanego wypoczynku, przygotowaliśmy idealną ofertę. Zapraszamy do naszych domków letniskowych na Kaszubach!

Camping KOZIOŁKOWO to kompleks uroczych holenderskich domków, usytuowanych nad Jeziorem Długim. Styl holenderski wyróżniają przytulne, stonowane wnętrza, zaaranżowane tak, by maksymalnie ułatwić Państwu codzienne czynności. Przed domkiem, na drewnianym tarasie można w spokoju zjeść posiłek i cieszyć się bliskością natury.

We wszystkich domkach znajduje się aneks kuchenny, łazienka i prysznic. Dzięki kompleksowemu wyposażeniu, goście mogą połączyć aktywny wypoczynek i bliskość natury z beztroskim komfortem. Świeże powietrze i rozciągający się z okien widok na Bory Tucholskie to bezdyskusyjny atut tej lokalizacji.

Wieczorne ogniska, łowisko wędkarskie, jazda konna, możliwość wypożyczenia łódki czy roweru, smakowita domowa kuchnia z ekologicznych składników to rzeczy, dla których goście chętnie do nas wracają. Zapraszamy rodziny z dziećmi, grupy znajomych i pary. Można przyjechać tu zarówno na weekendowy relaks, jak i na cały miesiąc – mnogość okolicznych atrakcji (rezerwaty przyrody, skanseny, spływy kajakiem, czyste jeziora) zapewni naszym gościom wspaniałe wspomnienia na cały rok.

Nasze domki letniskowe sprawdzają się też w pozostałych sezonach. Kominek umili Państwu jesienne i zimowe wieczory. Możemy też zapewnić gościom kulig po śniegu połączony z rozgrzewającym ogniskiem.

Zapraszamy na Kaszuby!