Cisza, spokój, piękne okoliczności przyrody

Za pagórkami, lasami i jeziorami znajduje się ośrodek wczasowy KOZIOŁKOWO. W malowniczej okolicy, w spokoju i bliskości z naturą można nabrać tutaj dystansu do codziennych spraw i odpocząć. Na spacerowiczów czeka tu całe bogactwo unikalnych okazów fauny i flory. Zapraszamy! Bory Tucholskie to czysty, piękny region, do którego chętnie się wraca.

KOZIOŁKOWO jest uroczym gospodarstwem agroturystycznym, gdzie czas płynie powoli i przyjemnie. Jazda konna, wycieczki rowerowe, łowienie ryb, pływanie łódkami, zwiedzanie muzeów i skansenów – wszystko to sprawia, że wypoczynek tutaj cenią przybysze w każdym wieku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom urlopowiczów, przygotowaliśmy wiele opcji noclegowych. Do dyspozycji holenderskie domki, pensjonaty i pole namiotowe. Bardziej niż inne ośrodki wypoczynkowe zadbaliśmy o domową atmosferę. Serwujemy też pyszne posiłki z ekologicznych produktów. Mamy nadzieję, że wrócicie Państwo od nas wypoczęci i pełni nowych sił.

Oferta ośrodka wypoczynkowego KOZIOŁKOWO                                                  

- PENSJONAT z luksusowymi pokojami i łazienkami. Przytulne wnętrza w połączeniu z pełnym wyposażeniem i licznymi udogodnieniami sprawią, że usatysfakcjonowani będą najbardziej wymagający klienci.

- HOLENDERSKIE DOMKI wyposażone w aneks kuchenny, łazienkę, prysznic i kominek. Znakomita alternatywa dla pensjonatu z widokiem na piękneKaszuby.

- CAMPING i POLE NAMIOTOWE tuż nad jeziorem, z dostępem do łazienki i energii elektrycznej.

W galerii udostępniliśmy zdjęcia poszczególnych obiektów.

Ośrodek wypoczynkowy  KOZIOŁKOWO na Kaszubach zaprasza!